prisijunk ir pradėk šiandien

Apie mus

Sunkiausia dalis – pradėti. Esame tam, kad padėtume tau žengti pirmąjį žingsnį.


Tvarūs skoniai -

tai bendruomenė, kuri jungia žmones, mylinčius maistą, norinčius gyventi sveikiau, siekiančius tvarių ir ilgalaikių pokyčių.

Nėra vieno visiems tinkančio kelio. Mūsų tikslas suteikti žinių bei praktinių įrankių, kurie padės susikurti tau tinkančius sveikos ir tvarios gyvensenos įpročius.

Kursų, seminarų ir susitikimų metu kartu su profesionalais mokomės, eksperimentuojame virtuvėje, dalinamės patirtimi ir asmeninėmis sėkmės istorijomis.


Labas, aš Laura!

Esu Tvarūs skoniai įkūrėja, eko verslininkė, sveikos gyvensenos entuziastė. Maistas yra mano aistra, kūryba, būdas kaip aš kasdienybėje prisidedu prie gamtos saugojimo.

Aš viena iš daugelio moterų, kurios aktyviai siekia savo svajonių, daro, ką myli. Kartais aš išsibalansuoju ir perdegu. Dažnai sąmoningai nesuprantu, kad jau laikas sustoti ir pailsėti. Kūnas pirmas tai pastebi ir siunčia signalus. Ilgą laiką ignoravau prastą fizinę ir emocinę savijautą, nerimą raminau greitu maistu, alkoholiu ir persidirbimu.

Pradėjusi klausyti savo kūno atradau daugiau balanso ir ramybės. Kaip ir daugeliui ambicingų moterų, man reikalingas stiprus kūnas, nes jis padeda siekti asmeninių ir profesinių tikslų. Kai valgau sveikai, pakankamai judu ir rūpinuosi savo psichohigiena - turiu energijos produktyviai dirbti bei kokybiškai ilsėtis.

Tvarūs skoniai bendruomenė

Kursų, seminarų ir susitikimų metu kartu su profesionalais mokomės, eksperimentuojame virtuvėje, dalinamės patirtimi ir asmeninėmis sėkmės istorijomis.